Policjanci ze Świdnika odzyskali wczoraj utracone mienie pochodzące z dwóch przestępstw. Odzyskany został telefon, który nowy właściciel zagubił zaraz po zakupieniu. Przywłaszczyła go 51-letnia mieszkanka Świdnika. Policjanci odnaleźli także rower skradziony z jednej z piwnic.

Telefon komórkowy o wartości blisko 900 zł, który został zagubiony zaraz po jego zakupie przez nowego właściciela. Okazało się, że został znaleziony przez 51-letnią mieszkankę Świdnika, która zamiast zwrócić – użytkowała g,o a następnie wstawiła do lombardu. Kobieta usłyszała już zarzuty w sprawie, do których się przyznała i dobrowolnie poddała się karze. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

W drugim przypadku policjanci odzyskali rower o wartości 800 zł, który został skradziony z piwnicy bloku w Świdniku. Rower wrócił już do swojego właściciela. Ustalono również dane sprawcy kradzieży. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty w sprawie.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/68-112461.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/68-112461-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIodzyskane mienie,skradziony rower,skradziony telefon
Policjanci ze Świdnika odzyskali wczoraj utracone mienie pochodzące z dwóch przestępstw. Odzyskany został telefon, który nowy właściciel zagubił zaraz po zakupieniu. Przywłaszczyła go 51-letnia mieszkanka Świdnika. Policjanci odnaleźli także rower skradziony z jednej z piwnic. Telefon komórkowy o wartości blisko 900 zł, który został zagubiony zaraz po jego zakupie przez...