Victoria rozgromiła Krzczonovię!

Mecz Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych rozpoczął się fenomenalnie dla gospodarzy. Bardzo szybko pierwszą bramkę dla Victorii Rybczewice zdobył kapitan Dawid Zieliński. Dosłownie parę minut później po trzech golach Daniela Augustyńskiego zrobiło się już 4:0. Goście przed przerwą tylko raz zdołali trafić do siatki miejscowych. Swój wyczyn powtórzyli na początku drugiej połowy i było 4:2. Potem nasi mali futboliści „obudzili się” i znów zaczęli trafiać do siatki. Ostatecznie podopieczni trenera Kacpra Świetlickiego rozgromili Krzczonovię Krzczonów aż 9:2 (4:1).
Bramki: Daniel Augustyński 4, Dawid Zieliński 2, Damian Kasperek 2, Bartosz Suplewski.
Victoria: Kamil Augustyński, Bartosz Suplewski, Łukasz Wiśniewski, Maciej Młynarczyk, Julia Bartnik, Filip Machul, Dawid Zieliński, Daniel Augustyński, Damian Kasperek oraz Szymon Jurek, Mateusz Kurzępa, Mateusz Kasprzak, Damian Dąbski, Jan Jaworski, Kacper Ciechanowicz, Mikołaj Krysa.
Po zmianie stron najpierw dwa razy na listę strzelców wpisał się Damian Kasperek. Potem swoją czwartą bramkę tego dnia dołożył Daniel Augustyński. Wynik na 8:2 podwyższył Dawid Zieliński, a festiwal strzelecki zakończył Bartosz Suplewski.
Ciesze się, że dziś wygraliśmy. Martwią mnie natomiast głupie błędy, po których straciliśmy bramki. Będziemy pracowali na treningach, aby je wyeliminować. Drużynę stać na jeszcze więcej i jestem pewien, że nie długo to pokaże. Dziś wzorowo spisali się napastnicy i pomocnicy. Dużo biegali i walczyli. Mogłaby z nich brać przykład nasza Reprezentacja, ponieważ walka w piłce nożnej to podstawa – przyznał po meczu Kacper Świetlicki, trener młodzików młodszych Victorii Rybczewice.
Kolejnym, tym razem wyjazdowym rywalem młodej Victorii będzie Piotrcovia Piotrków. Mecz w ramach III kolejki zostanie rozegrany w niedzielę 10 września o godz. 14.