W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się akcja promocyjna „Biznes Lubelskie w regionie”. W jej ramach, jako pierwszy spośród wszystkich samorządów, prezentowany jest powiat świdnicki. Codziennie, aż do niedzieli 29 października 2017 r., w mediach społecznościowych i w Portalu Gospodarczym Woj. Lubelskiego invest.lubelskie.pl będą publikowane artykuły uwzględniające różne aspekty naszego powiatu.

Akcję prowadzi zespół Biznes Lubelskie, który jest inicjatywą Samorządu Województwa Lubelskiego powołaną w celu wzmocnienia współpracy na rzecz obsługi eksporterów i inwestorów. Artykuły, grafiki i film otwierający akcję powstają we współpracy z Biurem Promocji i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Świdniku. Film, który otworzył akcję można zobaczyć tutaj:

Jak wygląda scenariusz „Biznes Lubelskie w regionie”?

  • PONIEDZIAŁEK: wizytówka samorządu, która zawiera najważniejsze informacje o regionie.
  • WTOREK: inwestycje – dlaczego warto inwestować właśnie tutaj? Kluczowe czynniki, dla których przedsiębiorcy lokują swój biznes w regionie.
  • ŚRODA: 5 powodów, dla których warto odwiedzić region, zamieszkać w nim lub rozwinąć swój biznes.
  • CZWARTEK: eksport – tego nie wiesz – z czego niespotykanego słynie region? Może jest eksporterem jakiegoś dobra, o czym większość osób nie zdaje sobie sprawy?
  • PIĄTEK: mój region to… – co myślą o tym miejscu mieszkańcy lub turyści? Z czym im się kojarzy? Co jest najbardziej wyróżniającą się cechą?
  • SOBOTA: kultura – najważniejsze, cykliczne lub zbliżające się wydarzenia kulturalne regionu.
  • NIEDZIELA: turystyka – co takiego warto zobaczyć? Co sprawia, że turyści przyjadą i zakochają się w regionie?

O mocnych stronach powiatu świdnickiego często nie wiedzą nawet sami mieszkańcy, a co dopiero przedstawiciele środowisk biznesowych, turyści, czy ludzie kultury z innych miejsc w Polsce. Dlatego satysfakcji z tej akcji marketingowej nie kryją władze powiatu.

– Cieszę się, że jako pierwszy powiat w województwie prowadzimy kampanię w ramach akcji „Biznes Lubelskie w regionie”. Jesteśmy nastawieni bardzo proinwestycyjnie, dlatego każda okazja do prezentacji naszego powiatu jest dla nas niezwykle cenna. – podkreśla dr Jakub Osina, członek zarządu powiatu.

Radakcja lsw24.pl także kibicuje akcji „Biznes Lubelskie w regionie”.
Mamy nadzieję, że wspomoże to powiat i świdnickie gminy w pozyskiwaniu inwestorów!

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/tydzien-regionalny-powiat-swidnicki-1024x536.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/tydzien-regionalny-powiat-swidnicki-300x300.pngRed.AKTUALNOŚCIBiuro Promocji i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Świdniku,Biznes Lubelskie w regionie,dr Jakub Osina,marketing gospodarczy,Powiat Świdnicki w Świdniku,social media,Starostwo Powiatowe w Świdniku
W poniedziałkowy wieczór rozpoczęła się akcja promocyjna 'Biznes Lubelskie w regionie'. W jej ramach, jako pierwszy spośród wszystkich samorządów, prezentowany jest powiat świdnicki. Codziennie, aż do niedzieli 29 października 2017 r., w mediach społecznościowych i w Portalu Gospodarczym Woj. Lubelskiego invest.lubelskie.pl będą publikowane artykuły uwzględniające różne aspekty naszego powiatu. Akcję...