Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Święto wypada 14 października, w dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, jednak w wielu placówkach to dziś uczniowie doceniali pracę swoich nauczycieli. Za niezwykle odpowiedzialną pracę dziękowano także nauczycielom w I LO im. W. Broniewskiego.

Grono pedagogiczne oraz licznie zgromadzoną szkolną młodzież przywitał Dyrektor Stanisław Stefańczyk. Następnie odbyło sią ślubowanie pierwszoklasistów.

W uroczystości uczestniczył wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs, który dziękował nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia.

– O sukcesie szkoły najlepiej świadczą wyniki maturalne jej uczniów, a te są w „Bronku” doskonałe. Wiem, że na ten sukces składa się ciężka praca, jaką wykonujecie. By przekazać młodzieży jak być porządnym człowiekiem potrzeba ogromnego zaangażowania i wysiłku. I za to dziś Państwu dziękuję – mówił wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs.

Następnie wręczył Maciejowi Sygnowskiemu, uczniowi II klasy matematycznej, nagrodę za świetne wyniki w nauce.
W ramach podziękowań nauczycielom, młodzież z I LO przygotowała bogaty program artystyczny. Było zabawnie, ale i wzruszająco.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/DSC_0364-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/DSC_0364-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJADzień Edukacji Narodowej,I LO im. W. Broniewskiego,Waldemar Białowąs
Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Święto wypada 14 października, w dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, jednak w wielu placówkach to dziś uczniowie doceniali pracę swoich nauczycieli. Za niezwykle odpowiedzialną pracę dziękowano także nauczycielom w I LO im. W. Broniewskiego. Grono pedagogiczne oraz licznie zgromadzoną szkolną młodzież...