Kamil Śliczniak razy dwa!

Piątą wygraną w bieżącym sezonie B klasy odnieśli futboliści Ludowego Klubu Sportowego z Biskupic. Tym razem na własnym boisku okazali się lepsi od ekipy LZS z Krężnicy Jarej wygrywając 2:0 (1:0).
Bramki: Kamil Śliczniak 2 (41′, 90’+3′).
Biskupice: Marek Niedźwiedź, Sławomir Zarzeczny, Adam Siudziak, Kamil Stasicki, Sebastian Zawada (62′ Daniel Kociuba), Dawid Zawada (70′ Maciej Wasilewski), Mateusz Czarnota (79′ Patryk Czułczyński), Jarosław Pietraś, Krzysztof Czułczyński, Kamil Śliczniak, Rafał Korchut.
Pierwsze 20 minut gry to walka na całym boisku. Jednak w miarę upływu czasu przewagę uzyskali miejscowi, którzy raz po raz starali się zaskoczyć golkipera przyjezdnych. W 26 minucie bardzo ładnym uderzeniem popisał się Rafał Korchut. Bramkarz Krężnicy z trudem, ale obronił ten strzał. Trzy minuty później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Kamil Stasicki. W 39 minucie Kamil także głową przymierzył już lepiej, ale tym razem jedynie ostemplował słupek. Wynik w 41 minucie „otworzył” Kamil Śliczniak. Napastnik Biskupic zdecydował się na silny strzał z około 35 metrów i futbolówka ku uciesze kibiców wylądowała pod poprzeczką. Jeszcze przed zejściem na przerwę szansę na podwyższenie wyniku miał Dawid Zawada, ale na posterunku tym razem był golkiper przyjezdnych.
W drugiej połowie mecz się wyrównał. Goście po jednym z kontrataków mogli nawet doprowadzić do wyrównania. Na szczęście dobrze między słupkami spisał się Marek Niedźwiedź. Kilku dogodnych sytuacji bramkowych nie wykorzystali nasi zawodnicy: Korchut, Adam Siudziak, Stasicki i rezerwowy Maciej Wasilewski. Rezultat potyczki, w doliczonym czasie gry, ustalił Śliczniak. Z rzutu wolnego kopnął piłkę w środek bramki. Ta zrobiła „kozioł” przed bramkarzem i ku zaskoczeniu wszystkich znalazła się w siatce.
W X kolejce piłkarzy LKS z Biskupic czeka wyjazdowy mecz derbowy z Huraganem Siostrzytów. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę 29 października o godz. 14.