Komenda Powiatowa Policji w Świdniku ogłasza konkurs na prezentację multimedialną w temacie bezpieczeństwa. Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu świdnickiego. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Komenda Powiatowa Policji w Świdniku ogłasza konkurs „Enter – włącz myślenie na bezpieczeństwo”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci tabletów. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie prezentacji multimedialnej w zakresie tematów o bezpieczeństwie tj. cyberprzestępczość, poszanowanie praw drugiego człowieka, przemoc rówieśnicza, bezpieczna wieś itp.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu świdnickiego a prezentacje mają przekazywać treści skierowane przez nich dla uczniów klas podstawowych. Uczeń danej szkoły powinien zgłosić się do konkursu wraz z opiekunem szkolnym. Na prezentacje zapisane na płytach CD czekamy do 15 października 2017r. w  tutejszej jednostce.

Wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz życzymy powodzenia!

 

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/358-113968_mo2.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/358-113968_mo2.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA"Enter - włącz myślenie na bezpieczeństwo",Komenda Powiatowa Policji w Świdniku
Komenda Powiatowa Policji w Świdniku ogłasza konkurs na prezentację multimedialną w temacie bezpieczeństwa. Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu świdnickiego. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Komenda Powiatowa Policji w Świdniku ogłasza konkurs „Enter – włącz myślenie na bezpieczeństwo”. Do wygrania są...