Jak się okazuje, świeżaki z Biedronki wzbudzają niepokojące zachowania u fanów promocyjnych maskotek sieci. W sobotę ok. godziny 16. w sklepie Biedronka w Piaskach, po zrobieniu zakupów mężczyzna wybrał maskotkę i udał się do kasy. Wtedy okazało się, że zniknęła mu karta z naklejkami. Dzięki zapisowi ze sklepowego monitoringu udało się ustalić, że doszło do kradzieży.

Z relacji klienta Biedronki w Piaskach wynika, że tylko na chwilę zostawił swój koszyk. Wtedy kartę z naklejkami zabrało dziecko i dało mamie, która dokleiła brakujące naklejki i odebrała maskotkę.

Poszkodowany zamierza zgłosić sprawę na policję. Będzie też wnioskował o upublicznienie wizerunku kobiety. Jednak wciąż daje jej szansę dobrowolnego skontaktowania się, by sytuację wyjaśnić.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/świeżaki-505x1024.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/świeżaki-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIBiedronka,kradzież naklejek,Piaski,świeżaki,świeżaki z Biedronki
Jak się okazuje, świeżaki z Biedronki wzbudzają niepokojące zachowania u fanów promocyjnych maskotek sieci. W sobotę ok. godziny 16. w sklepie Biedronka w Piaskach, po zrobieniu zakupów mężczyzna wybrał maskotkę i udał się do kasy. Wtedy okazało się, że zniknęła mu karta z naklejkami. Dzięki zapisowi ze sklepowego monitoringu...