Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – VIII KOLEJKA

niedziela 22 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Respekt Myślenice

III LIGA KOBIET (GRUPA  LUBELSKA) – VIII KOLEJKA

niedziela 22 października godz. 11.00 Iskra Krzemień – LKS WIERZCHOWISKA II

III LIGA (GRUPA IV) – XIII KOLEJKA

sobota 21 października godz. 14.00 Podhale Nowy Targ – AVIA ŚWIDNIK

KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA

sobota 21 października godz. 11.00 Sokół Konopnica – PIASKOVIA PIASKI

niedziela 22 października godz. 15.00 AVIA II ŚWIDNIK – GKS Niemce

A KLASA (GRUPA III) – X KOLEJKA

sobota 21 października godz. 14.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Piotrcovia Piotrków

niedziela 22 października godz. 13.00 Tajfun Ostrów Lubelski – TRAWENA TRAWNIKI

niedziela 22 października godz. 13.00 Błękit Cyców – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK

niedziela 22 października godz. 15.00 Madjan-Marina Zemborzyce – OLEŚNIA OLEŚNIKI

A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – X KOLEJKA

Na stadionie GLKS Victoria w Rybczewicach

niedziela 22 października godz. 14.00 MKS SIEDLISKA – Start Pawłów

B KLASA (GRUPA IV) – IX KOLEJKA

niedziela 22 października godz. 11.00 KS Bronowice – PERŁA PROGRES MEŁGIEW

niedziela 22 października godz. 14.00 Krzczonovia Krzczonów – VIR DOROHUCZA

niedziela 22 października godz. 14.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – Avenir Jabłonna

niedziela 22 października godz. 14.00 Mila Turka – LKS WIERZCHOWISKA

niedziela 22 października godz. 14.00 LKS BISKUPICE – LZS Krężnica Jara  

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – XII KOLEJKA

piątek 20 października godz. 16.00 AVIA ŚWIDNIK – Huragan Międzyrzec Podlaski

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – XII KOLEJKA

sobota 21 października godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – OSiR Biłgoraj

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – XII KOLEJKA

sobota 21 października godz. 12.30 AVIA ŚWIDNIK – OSiR Biłgoraj

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH – X KOLEJKA

sobota 21 października godz. 11.00 Unia Hrubieszów – AVIA ŚWIDNIK

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – X KOLEJKA

sobota 21 października godz. 14.00 Orlęta Łuków – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – IX KOLEJKA

sobota 21 października godz. 12.00 GKS Niedźwiada – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA I) – IX KOLEJKA

niedziela 22 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Tęcza Kraśnik

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – IX KOLEJKA

sobota 21 października godz. 14.00 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK 

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – IX KOLEJKA

sobota 21 października godz. 11.00 PIASKOVIA PIASKI – Akademia Futbolisty Głusk

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA IV) – IX KOLEJKA

sobota 21 października godz. 11.00 Granit Bychawa – VICTORIA RYBCZEWICE

 

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/22686581_1868178056529195_821301719_n.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/22686581_1868178056529195_821301719_n-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTterminarz kibica piłkarskiego,weekend
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – VIII KOLEJKA niedziela 22 października godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – Respekt Myślenice III...