Dziś rozstrzygnięto konkurs literacko-plastyczny „Mełgiewskie lato piórem i pędzlem malowane”. Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej w Krępcu. Twórczość dzieci podziwiali m.in. starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk i wójt Gminy Mełgiew Ryszard Podlodowski.
W skład jury weszli: Cecylia Gorzel, Elżbieta Korbus, Agnieszka Kwaśniak, Beata Pitek i Jan Siuda.

W części plastycznej, w kategorii klas 0 – III pierwsze miejsce zajęła Julia Harasim z „zerówki” w SP w Krępcu, II miejsce – Julia Wesołowska z kl. I SP w Mełgwi, a III – Marcel Goral z III kl. SP w Krępcu.
Wśród starszych dzieci najpiękniejsza praca należała do Wiktorii Ficek z kl. VII SP w Jackowie, II miejsce zdobyła Ola Chyćko z kl. VI SP z Krzesimowa, a III – Maja Gołąb z kl. VI SP w Mełgwi.

W części literackiej, w kategorii klas 0-III, najlepsze okazały się uczennice kl. III SP w Krępcu. I miejsce zdobyła Anna Olender, II – Agnieszka Bujek, a III – Agata Wronka.
W kategorii klas IV- VII zwyciężyła Natalia Pilecka – uczennica kl. VI SP w Krępcu, II miejsce zdobyła Oliwia Badach z kl. VII, a III – Jakub Żołdak z VI kl.

Nagrodę Wójta Gminy Mełgiew Ryszarda Podlodowskiego otrzymały: w kategorii klas IV-VII Natalia Adamiak z kl. VI SP w Krzesimowie oraz w kategorii 0-III Jowita Dobrzańska z kl. I SP w Jackowie.

Nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krępcu otrzymała Julia Kozieł z kl. VI SP w Krępcu.

 

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/DSC_9157-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/DSC_9157-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJA„Mełgiewskie lato piórem i pędzlem malowane”,Szkoła Podstawowa w Krępcu
Dziś rozstrzygnięto konkurs literacko-plastyczny „Mełgiewskie lato piórem i pędzlem malowane”. Uroczystość odbyła się w Szkole Podstawowej w Krępcu. Twórczość dzieci podziwiali m.in. starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk i wójt Gminy Mełgiew Ryszard Podlodowski. W skład jury weszli: Cecylia Gorzel, Elżbieta Korbus, Agnieszka Kwaśniak, Beata Pitek i Jan Siuda. W części plastycznej, w...