Oleśnia lepsza od Ludwiniaka

W siódmej kolejce spotkań o mistrzostwo grupy III futbolowej klasy A drużyna Oleśni odniosła dopiero trzecią wygraną w tym sezonie. Podopieczni trenera Modesta Boguszewskiego przegranych z Piotrcovią i Niedźwiadą tym razem okazali się lepsi o jedną bramkę od Ludwiniaka zwyciężając na własnym boisku 2:1 (1:1).
Bramki: Kamil Witkowski (3′), Krzysztof Nastulak (82′).
Oleśnia: Przemysław Mączka (60′ Wojciech Mrugała), Paweł Kropornicki, Krzysztof Godula (37′ Łukasz Janiak), Kamil Kluch, Krzysztof Nastulak, Paweł Fidut, Łukasz Kamiński, Łukasz Barański, Dominik Wronka, Kamil Witkowski, Grzegorz Mazur.
Rozpoczęło się wyśmienicie dla gospodarzy. Już w 3 minucie gry na listę strzelców wpisał się Kamil Witkowski. Przejął podanie za plecy obrońcy i ładnym lobem nad bramkarzem ulokował piłkę w siatce. Przyjezdni starali się grać długie piłki na napastników, ale świetnie sobie z tym radziła defensywa Oleśni. W 28 minucie ręką przed własną szesnastką zagrał Łukasz Kamiński. Przy precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego Przemysław Mączka był bezradny i zrobiło się 1:1. Po zmianie stron dominacja miejscowych na placu gry była jeszcze bardziej wyraźna. Sporo było wrzutek w pole karne Ludwiniaka, czy to z akcji czy z rzutów rożnych. Decydująca o losach meczu okazała się 82 minuta. Rajd lewym skrzydłem przeprowadził Grzegorz Mazur. Oddał strzał, a po interwencji bramkarza piłka wylądowała pod nogami Krzysztofa Nastulaka, który nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem jej w bramce.