Gospodarzem pierwszego turnieju II etapu rundy jesiennej w grupie I (”złotej”) Lubelskiej Ligi Orlików Młodszych (rocznik 2008) był lubelski BKS. W grupie sześciu najlepszych drużyn znalazł się Gminny Ludowy Klub Sportowy Victoria z Rybczewic.

Wyniki Victorii podczas tego turnieju: z BKS Lublin 1:1 (Hubert Iwańczuk), z Turem Milejów 0:2, z Puławiakiem Puławy 0:2, z Motorem Lublin 1:1 (Jakub Augustyński), z Górnikiem Łęczna 0:3.

Victoria: Łukasz Jurek, Jakub Augustyński, Adam Jaremek, Kacper Olech, Hubert Iwańczuk, Ryszard Podolak, Adrian Jarymek, Kacper Wójcik, Bartłomiej Krysa, Alicja Skorek, Antoni Chłopek.
– Naszym celem w tej grupie jest powalczenie o miejsce na podium. Turniej w Lublinie pokazał jaki poziom prezentują nasi przeciwnicy na tym etapie. Teraz organizujemy turniej w Rybczewicach. Powalczymy o lepsze miejsce niż ostatnio – przyznał Mateusz Świetlicki, trener orlików młodszych Victorii Rybczewice.
Początek zmagań drużyn orlików młodszych podczas turnieju na boisku Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rybczewicach w najbliższą sobotę 7 października zaplanowano na godz. 9.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/logo-Victoria.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/logo-Victoria.jpgD.C.AKTUALNOŚCISPORTLubelska Ligi Orlików Młodszych,Victoria
Gospodarzem pierwszego turnieju II etapu rundy jesiennej w grupie I (”złotej”) Lubelskiej Ligi Orlików Młodszych (rocznik 2008) był lubelski BKS. W grupie sześciu najlepszych drużyn znalazł się Gminny Ludowy Klub Sportowy Victoria z Rybczewic. Wyniki Victorii podczas tego turnieju: z BKS Lublin 1:1 (Hubert Iwańczuk), z Turem Milejów 0:2, z...