Dzięki współpracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Mełgwi, Ochotniczej Straży Pożarnej w Krępcu oraz Urzędu Gminy Mełgiew realizowany jest Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

W piątek 13 października najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszej gminy odebrali paczki żywnościowe składające się 7 produktów: buraczki wiórki, herbatniki maślane, makaron kukurydziany, ryż biały, olej rzepakowy, filet z makreli w oleju, szynka drobiowa.

Aby skorzystać z pomocy osoba zainteresowana musiała zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Mełgwi, by uzyskać stosowne skierowanie uprawniające do otrzymania żywności. W ramach programu pomoc żywnościową otrzymało 690 osób i 278 rodzin.

 

UG Mełgiew

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/DSC05421-1024x693.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/DSC05421-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIMełgiew,Pomoc Żywnościowa,Urząd gminy Mełgiew
Dzięki współpracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Mełgwi, Ochotniczej Straży Pożarnej w Krępcu oraz Urzędu Gminy Mełgiew realizowany jest Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. W piątek 13 października najbardziej potrzebujący mieszkańcy naszej gminy odebrali paczki żywnościowe składające się 7 produktów: buraczki wiórki, herbatniki maślane, makaron kukurydziany,...