Rezerwy Wierzchowisk z remisem na finiszu

Pozytywnym akcentem rundę jesienną zakończyły dziewczęta z zespołu rezerw Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk. Nasze III-ligowe futbolistki w swoim ostatnim meczu pierwszej rundy bieżącego sezonu zremisowały na wyjeździe z wyżej notowaną w ligowej tabeli Iskrą Krzemień 1:1 (1:0).
Bramka: Patrycja Tkaczyk (17′).
Wierzchowiska II: Julia Banaszkiewicz, Patrycja Wróbel, Weronika Bednarczyk, Weronika Krysa, Zofia Czercowy, Barbara Skoczylas (41′ Nikola Trąbka), Agata Szot, Julia Kruk, Milena Irsak, Agata Kołtun, Patrycja Tkaczyk.
Nasze dziewczęta rozegrały dobre spotkanie. W 17 minucie objęły prowadzenie po celnym strzale Patrycji Tkaczyk. Nasza napastniczka otrzymała dokładne podanie ze środka pola od Agaty Szot i nie zmarnowała doskonałej okazji, aby trafić do siatki rywalek. Zaraz na początku drugiej połowy gospodynie w zamieszaniu podbramkowym zdołały doprowadzić do wyrównania. Potem nasz zespół cofnął się do obrony i umiejętnie „dowiózł” remis do końcowego gwizdka sędziego.
Gra drużyny z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Jest fajna atmosfera, a dziewczęta mają spory zapał do pracy na treningach. To generalnie bardzo młody zespół. Ten sezon przeznaczyliśmy na ogranie i zapoznanie się z ligową piłką. Wyniki mają przyjść dopiero za jakiś czas – przyznał Dariusz Kosik, trener rezerw LKS Wierzchowiska.