Trawenie zabrakło skuteczności

Po wygranych meczach z Perłą Rokitno i Piotrcovią Piotrków futboliści Traweny w swoim kolejnym meczu o A-klasowe punkty tylko zremisowali na własnym boisku z GKS Niedźwiada 2:2 (0:2). Zawodników trenera Waldemara Ocyska tradycyjnie już zawodziła skuteczność.
Bramki: Marcin Kubicki (63’), Paweł Chochowski (81’).
Trawena: Ireneusz Sajecki, Piotr Kwiatkowski, Grzegorz Limek, Łukasz Strzelczyk, Hubert Mrugała (46’ Grzegorz Bancerz), Paweł Chochowski, Kamil Maziarz, Mi-chał Jeleniewski, Grzegorz Klimkiewicz, Marcin Kubicki, Radosław Młynarski (46’ Szymon Bancerz).
Gdyby nasi piłkarze mieli nieco lepiej ustawione celowniki to komplet punktów, pomimo dwubramkowego prowadzenia przyjezdnych do przerwy (gole w 10 i 44 minucie gry), zostałby w Trawnikach.
W ramach ósmej kolejki piłkarze Traweny w najbliższą sobotę 7 października o godz. 11 zagrają na wyjeździe z Ludwiniakiem Ludwin.