Od dziś do najbliższej środy trwają ćwiczenia obronne realizowane przez organy administracji publicznej, m.in. przez Starostwo Powiatowe w Świdniku, UM Świdnik, urzędy gmin na terenie powiatu, KPP Świdnik, KPP SP Świdnik czy SP ZOZ.

Działania podyktowane są Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie szkolenia obronnego. W czasie ćwiczeń uwzględniane są zagrożenia działaniami terrorystycznymi.

W związku z uczestnictwem w powiatowych ćwiczeniach obronnych „WICI-2017” w urzędach i instytucjach na terenie powiatu mogą występować uciążliwości, np. rejestracja osób wchodzących i wychodzących z budynku.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/DSC_2641-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/DSC_2641-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIćwiczenia obronności,WICI - 2017,zagrożenie
Od dziś do najbliższej środy trwają ćwiczenia obronne realizowane przez organy administracji publicznej, m.in. przez Starostwo Powiatowe w Świdniku, UM Świdnik, urzędy gmin na terenie powiatu, KPP Świdnik, KPP SP Świdnik czy SP ZOZ. Działania podyktowane są Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie szkolenia obronnego. W czasie ćwiczeń uwzględniane są zagrożenia...