Beniaminek piłkarskiej A klasy z Trawnik radzi sobie coraz lepiej. Spora w tym zasługa Michała Jeleniewskiego, który w tej rundzie jest etatowym wykonawcą „jedenastek” w Trawenie. Ostatnio w meczu z Błękitem Cyców zaliczył rzadko spotykanego hat-tricka. Na swoim koncie ma już 10 goli, w tym aż sześć z rzutów karnych.
* Ciężko było w tym meczu z Błękitem?
– W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobre zawody. Byliśmy dobrze ustawieni na boisku i przeważaliśmy. W drugiej połowie od momentu czerwonej kartki dla naszego zawodnika było już o wiele gorzej. Cofnęliśmy się niepotrzebnie i tylko się broniliśmy, ale najważniejsze, że punkty zostały w Trawnikach.
* Jesteś etatowym wykonawcą rzutów karnych…

– Zgadza się. Moja recepta na „jedenastkę”? Zawsze staram się czekać do końca na to co zrobi bramkarz. Z reguły udaje mi się przechytrzyć golkipera, ale raz się pomyliłem. W meczu z Perłą strzeliłem źle bo w sam środek bramki i zawodnik z Rokitna obronił.
* Czy beniaminek z Trawnik utrzyma się w A klasie?
– Myślę, że czeka nas walka do końca. Nie będzie łatwych meczów. Czas pokaże jak to się wszystko potoczy. My na boisku na pewno damy z siebie wszystko :)
foto: www.trawnikilks.futbolowo.pl

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/Jeleniewski-1024x682.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/Jeleniewski-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCISPORTMichał Jeleniewski,trzy pytania do
Beniaminek piłkarskiej A klasy z Trawnik radzi sobie coraz lepiej. Spora w tym zasługa Michała Jeleniewskiego, który w tej rundzie jest etatowym wykonawcą „jedenastek” w Trawenie. Ostatnio w meczu z Błękitem Cyców zaliczył rzadko spotykanego hat-tricka. Na swoim koncie ma już 10 goli, w tym aż sześć z rzutów...