Trudne warunki atmosferyczne, duże natężenie ruchu i niebezpieczny manewr wyprzedzania na powierzchni wyłączonej z ruchu – taką niebezpieczną sytuację nagrał jeden z kierujących i złożył zawiadomienie o wykroczeniu w sprawie.

Policjanci ustalili sprawcę wykroczenia i dziś mężczyzna usłyszał zarzut w sprawie. Przyznał się do popełnienia czynu i dobrowolnie poddał karze. W drugiej połowie września do KPP Świdnik drogą mailową wpłynęło zawiadomienie o wykroczeniu na kierującego pojazdem marki Ford na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Do treści zawiadomienia dołączony był film zarejestrowany kamerą umieszczoną w pojeździe zawiadamiającego. Zgłaszający był oburzony faktem, że kierujący fordem nie patrząc na warunki na drodze podejmuje ryzykowne i niebezpieczne manewry.

Policjanci ustalili kierującego pojazdem. Okazał się nim być 44-letni mieszkaniec Świdnika. Dziś mężczyzna stawił się w tutejszej komendzie i został przedstawiony mu zarzut, do którego się przyznał i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Kierującemu grozi kara grzywny do 5 000 zł.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/68-114433.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/10/68-114433-300x285.jpgD.C.AKTUALNOŚCIkierowca nagrał wykrocczenie,niebezpieczny manewr
Trudne warunki atmosferyczne, duże natężenie ruchu i niebezpieczny manewr wyprzedzania na powierzchni wyłączonej z ruchu – taką niebezpieczną sytuację nagrał jeden z kierujących i złożył zawiadomienie o wykroczeniu w sprawie. Policjanci ustalili sprawcę wykroczenia i dziś mężczyzna usłyszał zarzut w sprawie. Przyznał się do popełnienia czynu i dobrowolnie poddał karze....