W poniedziałek informowaliśmy o makabrycznym odkryciu w Krzesimowie. W niedzielę mężczyzna spacerujący wzdłuż rzeki zauważył tam zwłoki noworodka i natychmiast wezwał policje.

Wstępne oględziny zwłok wykazały, że ciało należy do dziewczynki, która najprawdopodobniej została wrzucona do wody tuż po porodzie. Przeprowadzona została sekcja zwłok, która wykazała, że dziewczynka urodziła się żywa. Zmarła w wyniku utonięcia.

Śledczy nie ujawniają, kiedy mogło dojść do śmierci dziecka. Nie zdradzają również żadnych informacji na temat ewentualnych obrażeń na ciele dziewczynki. Specjaliści pobrali próbki DNA, które pomogą w ustaleniu rodziców dziecka.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości rodziców dziecka.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/12/police.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/12/police-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIciało noworodka,Krzesimów,zwłoki w rzece
W poniedziałek informowaliśmy o makabrycznym odkryciu w Krzesimowie. W niedzielę mężczyzna spacerujący wzdłuż rzeki zauważył tam zwłoki noworodka i natychmiast wezwał policje. Wstępne oględziny zwłok wykazały, że ciało należy do dziewczynki, która najprawdopodobniej została wrzucona do wody tuż po porodzie. Przeprowadzona została sekcja zwłok, która wykazała, że dziewczynka urodziła się żywa....