Uczennice z „Norwida”, z kl IITż i IVTlh wzięły udział w konkursie organizowanym przez Komendę Powiatowa Policji w Świdniku pt.-” ENTER – włącz myślenie na bezpieczeństwo” i wygrały!

Uczennice wykonały prezentacje multimedialne na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Odwołały się do zagadnień związanych z cyberprzestępczością, poszanowaniem praw drugiego człowieka oraz przemocą wśród rówieśników, a także odpowiedzialnością prawną za takie czyny. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu świdnickiego. Organizatorzy konkursu dzięki wsparciu sponsorów zapewnili atrakcyjne nagrody w postaci tabletów dla zwycięzców oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników. Wszyscy otrzymali też pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.

Uczennice- Anna Maceńko z IV Th oraz Agnieszka Lech, Julita Czerniak z II Tż zdobyły nagrody główne – upragnione tablety. Natomiast Aleksandra Studzińska i Kamila Zmora  otrzymały wyróżnienia i nagrody pocieszenia. Uczennice do konkursu przygotowały- Renata Gierszon i Małgorzata Prandota. Gratulujemy!

Zapisz

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/11/WP_20171108_10_25_39_Pro-1024x576.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/11/WP_20171108_10_25_39_Pro-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIEDUKACJA"Enter - włącz myślenie na bezpieczeństwo",konkurs KPP w Świdniku,Norwid,uczennice z Norwida
Uczennice z 'Norwida', z kl IITż i IVTlh wzięły udział w konkursie organizowanym przez Komendę Powiatowa Policji w Świdniku pt.-” ENTER – włącz myślenie na bezpieczeństwo” i wygrały! Uczennice wykonały prezentacje multimedialne na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Odwołały się do zagadnień związanych z cyberprzestępczością, poszanowaniem praw drugiego człowieka oraz...