Tym razem Wierzchowiska na 1:2

W dwóch poprzednich meczach B klasy to drużyna z Wierzchowisk odnosiła minimalne zwycięstwa 2:1. Tym razem w takich samym rozmiarach lepsza od naszych piłkarzy okazała się Mila Turka. Zwycięski gol dla gospodarzy padł w 81 minucie gry.
Bramka: Damian Jarosz (44′).
Wierzchowiska: Patryk Korona, Paweł Kozak, Mateusz Wawszczak, Piotr Mazur, Cezary Grum, Adrian Świech (68′ Maciej Ruszniak), Przemysław Kozioł (80′ Józef Kiljanek), Marcin Winiarczyk, Damian Jarosz, Patryk Augustyniak, Tomasz Sapuła.
Gospodarze zdobyli prowadzenie już w 19 minucie gry. Wierzchowiska starały się odrobić starty. Ta sztuka udała się im przed przerwą. W 44 minucie rzut wolny wykonywał Damian Jarosz. Piłka wstrzelona w pole karne po drodze odbiła się od jednego z zawodników Mili i wpadła do siatki. Po zmianie stron długo utrzymywał się remis. Niestety w końcówce gospodarze zdołali trafić do siatki.
W ostatniej kolejce rundy jesiennej LKS Wierzchowiska w derbach powiatu będą podejmować Vir Dorohucza. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 5 listopada o godz. 11.