Wczoraj w Piaskach odbyły się Gminne Mikołajki- w bajkowym świecie. W hali sportowej na dzieci czekało wiele atrakcji m. in. gry, zabawy, występ iluzjonisty, a nawet „żywe maskotki”.

Wczoraj w Zespole Szkół w Piaskach odbył się Festyn Mikołajkowy zorganizowany przez Urząd Miasta w Piaskach i burmistrza Michała Cholewę. Na dzieci czekało wiele atrakcji m. in. spotkanie z policjantami, którzy w ramach realizacji programu „Odblaskowa Gmina” przeprowadzili konkursy z zakresu ruchu drogowego. Każdy uczestnik otrzymywał od funkcjonariuszy odblaski.  Ponadto poruszano także tematy związane z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

W spotkaniach z mieszkańcami brali udział również dzielnicowi z Komisariatu Policji w Pisakach. Przybliżali im tematy związane z funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacji Moja Komenda oraz zachęcali do kontaktu z dzielnicowymi w ramach realizacji programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

 

 

 

 

KPP Świdnik

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/gminne-mikolajki-1024x476.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/gminne-mikolajki-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAGminne Mikołajki,Odblaskowa Gmina,Piaski,policja
Wczoraj w Piaskach odbyły się Gminne Mikołajki- w bajkowym świecie. W hali sportowej na dzieci czekało wiele atrakcji m. in. gry, zabawy, występ iluzjonisty, a nawet „żywe maskotki”. Wczoraj w Zespole Szkół w Piaskach odbył się Festyn Mikołajkowy zorganizowany przez Urząd Miasta w Piaskach i burmistrza Michała Cholewę. Na dzieci...