W niedzielę odbył się Mikołajkowy Turniej w tenisa ziemnego dziewcząt i chłopców o Puchar Wicestarosty Powiatu Świdnickiego Waldemara Białowąsa. Został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych, do lat 9 i 12.
To już kolejny turniej na nowych, całorocznych kortach przy PCEZ w Świdniku. – Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało się nam rozegrać turniej, tym razem z okazji Mikołajek. Jak widać obiekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem, również wśród dzieci i młodzieży. Miło mi też poinformować, że w piątek na XVII Gali „O Kryształową Cegłę” korty nasze otrzymały wyróżnienie. – mówił podczas spotkania wicestarosta Waldemar Białowąs.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i oczywiście paczki od św. Mikołaja, które wręczali wicestarosta Waldemar Białowąs oraz prezes klubu, Piotr Bartoszek.

 

Oto wyniki:

Zwycięzcy do lat 9;
1. Filip Nadulski
2. Joanna Kwiecińska

3. Kacper Kuraś i Paweł Sowa
5. Wiktoria Chrześcijanek i Maja Maisuradze
7. Karol Rademacher, Irmina Kot oraz Wiktoria Czubak

Zwycięzcy do lat 12 ;
1.Kasia Kliber
2.Natalia Chylińska
3.Michał Sowa
4.Natalia Wieleba
5.Weronika Selwa, Krystian Cholewa
7.Mateusz Łazowski, Julia Sierocińska
9.Bartek Kliber, Filip Nodulski

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/turniej-mikołajkowy.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/turniej-mikołajkowy-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTkorty tenisowe,Puchar Wicestarosty,turniej Mikołajkowy
W niedzielę odbył się Mikołajkowy Turniej w tenisa ziemnego dziewcząt i chłopców o Puchar Wicestarosty Powiatu Świdnickiego Waldemara Białowąsa. Został rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych, do lat 9 i 12. To już kolejny turniej na nowych, całorocznych kortach przy PCEZ w Świdniku. – Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało...