Wczoraj w Świdniku doszło do nietypowego wypadku. Z wiaduktu spadł ważący 4 kg obuch młota, który uderzył w przejeżdżający pod nim samochód. W efekcie przebił czołową szybę auta i uderzył pasażera pojazdu. W wyniku zdarzenia 34-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godz. 15:30 w trakcie wykonywanych robót remontowych przy wymianie torów kolejowych na wiadukcie w Świdniku doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Pracownikowi podczas pracy złamał się trzonek młotka i 4 kg obuch spadł z wiaduktu wprost na przejeżdżający pod nim samochód marki Skoda. W wyniku uderzenia element przebił szybę czołową samochodu i uderzył 34-letniego pasażera, mieszkańca Świdnika. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Na miejscu policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia, wszyscy byli trzeźwi. Obecnie policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/68-119485.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/68-119485-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKPP Świdnik,młot spadł na samochód,z wiaduktu spadł młot
Wczoraj w Świdniku doszło do nietypowego wypadku. Z wiaduktu spadł ważący 4 kg obuch młota, który uderzył w przejeżdżający pod nim samochód. W efekcie przebił czołową szybę auta i uderzył pasażera pojazdu. W wyniku zdarzenia 34-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności...