Starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk zaprasza dziś na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Od rana jeszcze do godziny 13.00 w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku można nabyć stroiki, ozdoby świąteczne, rzeźby, hafty, biżuterię czy ceramikę.

Swoje prace prezentują podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy PSONI KOŁO w Świdniku, WTZ z Mełgwi, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ze Świdnika oraz z Kozic Dolnych, Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Stacja Świdnik II” oraz Domów Pomocy Społecznej z Wygnanowic, Krzesimowa i Świdnika.

Współorganizatorami corocznego przedsięwzięcia jest Powiatowy Urząd Pracy i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdniku.

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/DSC_0420-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/DSC_0420-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKiermasz Bożonarodzeniowy,PUP
Starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk zaprasza dziś na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Od rana jeszcze do godziny 13.00 w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku można nabyć stroiki, ozdoby świąteczne, rzeźby, hafty, biżuterię czy ceramikę. Swoje prace prezentują podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowego Domu Samopomocy PSONI KOŁO w Świdniku, WTZ z Mełgwi,...