W tym roku podczas świąt na drogach powiatu świdnickiego było wyjątkowo spokojnie. Policja zanotowała 11 niegroźnych kolizji, w tym dwie z udziałem zwierząt. Pozytywnie zadziwił również wynik zatrzymań nietrzeźwych kierowców.

– Podczas kontroli drogowych nie zatrzymaliśmy ani jednego nietrzeźwego kierowcy. Taki wynik bardzo nas cieszy. Spośród kolizji, jakie zdarzyły się podczas świat, cztery miały miejsce w samym Świdniku. Na szczęście nikt nie został poszkodowany – informuje Elwira Domaradzka z KPP w Świdniku.

Zdarzenia drogowe miały miejsce w Świdniku na ulicach Racławickiej, Kusocińskiego i Kopernika oraz w miejscowościach: Brzeziczki, Krępiec, Mełgiew, Piaski, Trawniki-Kolonia oraz w Wierzchowiska.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/kogut.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/kogut-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIbilans policji,podsumowanie świąt,policja,święta
W tym roku podczas świąt na drogach powiatu świdnickiego było wyjątkowo spokojnie. Policja zanotowała 11 niegroźnych kolizji, w tym dwie z udziałem zwierząt. Pozytywnie zadziwił również wynik zatrzymań nietrzeźwych kierowców. - Podczas kontroli drogowych nie zatrzymaliśmy ani jednego nietrzeźwego kierowcy. Taki wynik bardzo nas cieszy. Spośród kolizji, jakie zdarzyły się...