Rusza akcja pomocy dla 23-letniego Łukasza Dudka chorego na białaczkę. ZS w Trawnikach włącza się w pomoc!

Oto jak przedstawia swoją sytuację na stronie DKMS:

„Nazywam się Łukasz Dudek, mam 23 lata. Wraz z większością mojej rodziny mieszkam w Chojnie Nowym Pierwszym. Mam trzech braci, z którymi mam doskonały kontakt i wspaniałe bratowe. Moja mama Mariola i tata Krzysztof zawsze mnie wspierają i bardzo się o mnie troszczą.
Mam także wspaniałych znajomych, z którymi uwielbiam spędzać wolny czas, o ile nie jestem wtedy zajęty zabawą z bratankiem i bratanicą. Jestem także związany z Siedliszczem, Trawnikami i Chełmem.
Od małego interesowała mnie piłka nożna – grałem na pozycji bramkarza. W wieku kilkunastu lat zacząłem interesować się motoryzacją – i tak już zostało. Jestem mechanikiem samochodowym. Chciałem się dalej rozwijać w tym kierunku, ale choroba – białaczka – przerwała te plany.

Teraz czekam na dawcę niespokrewnionego. Moim największym marzeniem jest to, abym wrócił do zdrowia. Proszę zarejestrujcie się jako potencjalni Dawcy szpiku. Możecie pomóc mi i wszystkim Pacjentom, którzy potrzebują przeszczepienia”.

Łukasz Dudek jest absolwentem Zespołu Szkół w Trawnikach. Już 7 stycznia dyrektor Katarzyna Balcerek zaprasza do szkoły wszystkich chętnych do rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Rejestracja będzie trwać od godz. 10.00 do 16.00.

Więcej informacji na temat możliwości pomocy Łukaszowi tu:

https://www.dkms.pl/pl/content/pomoz-lukaszowi-i-innym-2

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/s4_lukasz_dudek_z_chojna_nowego_szuka_dawcy_szpiku_1513677477_.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/12/s4_lukasz_dudek_z_chojna_nowego_szuka_dawcy_szpiku_1513677477_-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIbiałaczka,dawcy szpiku,DKMS,Łukasz Dudek,ZS w Trawnikach
Rusza akcja pomocy dla 23-letniego Łukasza Dudka chorego na białaczkę. ZS w Trawnikach włącza się w pomoc! Oto jak przedstawia swoją sytuację na stronie DKMS: „Nazywam się Łukasz Dudek, mam 23 lata. Wraz z większością mojej rodziny mieszkam w Chojnie Nowym Pierwszym. Mam trzech braci, z którymi mam doskonały kontakt i...