Wczoraj na nowych kortach tenisowych przy PCEZ w Świdniku 32 zawodników zagrało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prawników, lekarzy, przedsiębiorców oraz sympatyków sportu do gry w szczytnym celu zaprosił wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs.

Otwarty Turniej Masters w tenisie ziemnym Kobiet i Mężczyzn w grze podwójnej odbył się w ramach akcji lubelskiego sztabu WOŚP. Wydarzenie patronatem objął wicestarosta świdnicki, inicjator wydarzenia, który na licytację przekazał jedno ze sportowych trofeów z prywatnych zbiorów – koszulkę KS Cracowvii z podpisami zawodników.

Współorganizatorem turnieju jest dyrektor PCEZ Anna Goral, która udostępniła obiekt i wraz z uczniami aktywnie uczestniczyła w organizacji zbiórki. W akcję włączył się również Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy na czele z dyrektor Elżbietą Krupą wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ośrodka. Na miejscu pojawili się przedstawiciele lubelskiego sztabu WOŚP. Podczas imprezy na uczestników czekał gorący posiłek, napoje i oczywiście mnóstwo sportowych emocji.

– Świetny poziom zawodników i jeden wspólny szczytny cel. Brawa za emocje sportowe i otwarte serca dla innych! – komentuje Waldemar Białowąs.

Wśród Pań triumfowały:
1. Magdalena Gorostiza /Wiesława Gieroba

2. Urszula Zwolak /Grażyna Urbanik
3. Halina Michałowska /Marzena Stachurska oraz
Małgorzata Duszyńska /Marzena Kucharska-Derwisz

Wśród Panów zwycięzcy to:
1. Joanna Szafranek/Radek Siczek, którzy w finale pokonali parę Jacek Bury/Maciej Duszyński
3. Olek Michałowski/Tadeusz Michałowski
3. Marek Serafin /Jarosław Kubajka

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/DSC_0670-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/DSC_0670-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCISPORTkorty przy PCEZ,Otwarty Turniej Masters,WOŚP
Wczoraj na nowych kortach tenisowych przy PCEZ w Świdniku 32 zawodników zagrało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prawników, lekarzy, przedsiębiorców oraz sympatyków sportu do gry w szczytnym celu zaprosił wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs. Otwarty Turniej Masters w tenisie ziemnym Kobiet i Mężczyzn w grze podwójnej odbył się w ramach akcji lubelskiego...