Mimo niesprzyjającej aury prace przy budowie nowego obiektu przy I LO w Świdniku idą zgodnie z harmonogramem. Na obiekcie pojawił się już dach.
Hala sportowo-widowiskowa będzie mieć wymiary 36×44 m, zaś samo boisko wymiary 20×40 m.- Wieloaspektowy rozwój młodzieży to priorytet. Powiatowe placówki utrzymują wysoki poziom dydaktyczny, ale chciałbym też, by młodzież miała możliwość rozwijania swoich sportowych zainteresowań. – mówi Waldemar Białowąs, wicestarosta powiatu świdnickiego. Co aktualnie dzieje się na placu budowy?- Trwają prace związane z pokryciem dachu tego obiektu. Pierwsza warstwa pokrycia została już wykonana, w tej chwili będzie kładzione ocieplenie i warstwa końcowa, nawierzchniowa. Prace postępują zgodnie z harmonogramem- informuje inspektor nadzoru, Jacek Gilewicz.
– Mamy już założone kanały wentylacyjne, zainstalowana jest również winda, która czeka na uruchomienie. Najważniejsze w tym momencie jest pokrycie dachu. To umożliwi nam prace wykończeniowe wewnątrz budynku m.in. oczyszczenie, odwodnienie nawierzchni hali- dodaje wicestarosta Białowąs.

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/DSC_0652-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/DSC_0652-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIEDUKACJABronek,dach,hala,I LO Świdnik
Mimo niesprzyjającej aury prace przy budowie nowego obiektu przy I LO w Świdniku idą zgodnie z harmonogramem. Na obiekcie pojawił się już dach. Hala sportowo-widowiskowa będzie mieć wymiary 36×44 m, zaś samo boisko wymiary 20×40 m.- Wieloaspektowy rozwój młodzieży to priorytet. Powiatowe placówki utrzymują wysoki poziom dydaktyczny, ale chciałbym też,...