AKTUALNOŚCISPORT

Kasprzak, Szkudziński i Szumigaj Fighterami niedzielnej kolejki Ligi Futsalu!

Organizatorzy rozgrywek Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu na sezon 2017/2018 pozyskali do współpracy SPONSORÓW TYTULARNYCH i PARTNERÓW. Są to firmy: MW Sport, Neptun, Hydrocentrum i Olimp Trofea Sportowe. Firma MW SPORT swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki EXTRALIGI oraz klasyfikację „MW SPORT FIGHTER EXTRALIGA”. Nagrodą główną w tej klasyfikacji będzie sprzęt sportowy w formie strojów! NEPTUN będzie wspierać I LIGĘ, a w jej ramach klasyfikację „NEPTUN FIGHTER I LIGA”. Natomiast firma OLIMP TROFEA SPORTOWE swoim patronatem i sponsoringiem objęła rozgrywki LIGI OLDBOJÓW oraz klasyfikację „OLIMP FIGHTER LIGA OLDBOJÓW”.
Tak jak przed rokiem organizatorzy rozgrywek wybierają FIGHTERA KOLEJKI. Od tego sezonu już w każdej lidze! W extralidze nagrodą każdorazowo jest voucher na wykonanie spersonalizowanej koszulki treningowej ufundowany przez firmę MW SPORT. Za I kolejkę II rundy extraligi tytuł ten przypadł ANDRZEJOWI KASPRZAKOWI, który zdobywając dwa gole poprowadził Dwójkę-Remondis do pierwszej wygranej w tym sezonie! W I lidze nagrodą jest statuetka fundowana przez firmę HYDROCENTRUM. W X serii spotkań tytuł fightera kolejki otrzymał PIOTR SZKUDZIŃSKI (Neo.Net), który w 23 minucie potyczki przeciwko TKKF Świt popisał się celnym uderzeniem z dystansu i zdobył zwycięską bramkę na 3:2! W X kolejce ligi oldbojów doceniony został KRZYSZTOF SZUMIGAJ. Jego Misztal Meble po zaciętym spotkaniu co prawda uległ 1:2 Neptunowi, ale popularny „Szumi” w 20 minucie przy prowadzeniu „misztali” 1:0 obronił rzut karny!  Tu nagrodą jest statuetka ufundowana przez firmę OLIMP TROFEA SPORTOWE.