Świdniccy policjanci poszukują zaginionego 55-letniego Edmunda Bolesty, mieszkańca gm. Trawniki. Mężczyzna w minioną sobotę wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Zaginiony:

Edmund Bolesta

ur. 11 kwietnia 1962r.

zamieszkały w miejscowości Trawniki

Mężczyzna minionej soboty w godzinach przedpołudniowych wyszedł do miejscowego sklepu. Nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

Wzrost – ok. 170 cm, waga – ok. 80 kg, budowa ciała – szczupła, włosy – krótkie, szatyn. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego bez kaptura oraz spodnie koloru granatowego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku. Informacje można przekazać osobiście lub telefonicznie – (81) 749-42-10, 997 lub 112.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/cccc.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/cccc-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEdmund Bolesta,poszukiwany,Trawniki,zaginiony
Świdniccy policjanci poszukują zaginionego 55-letniego Edmunda Bolesty, mieszkańca gm. Trawniki. Mężczyzna w minioną sobotę wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną. Zaginiony: Edmund Bolesta ur. 11 kwietnia 1962r. zamieszkały w miejscowości Trawniki Mężczyzna minionej soboty w godzinach przedpołudniowych wyszedł do miejscowego sklepu. Nie powrócił i...