Pierwsza akcja poboru krwi w tym roku odbędzie się 12 stycznia w PZL- Świdnik.- Jak zawsze w okresie świąteczno- noworocznym brakuje krwi do przeprowadzania zabiegów ratujących życie. Prosimy o liczne uczestnictwo w tej akcji, jak też w kolejnych, organizowanych przez nasz klub- zachęca Andrzej Słotwiński, prezes zarządu Klubu HDK-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik S.A. Osoby zgłaszające się do akcji powinny posiadać ważny dokument tożsamości.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/doctor-2346235__340.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/doctor-2346235__340-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIakcja poboru krwi,Klub HDK- PCK im. bł. ks. Jerzeg przy " PZL- Świdnik" S.A.,krew
Pierwsza akcja poboru krwi w tym roku odbędzie się 12 stycznia w PZL- Świdnik.- Jak zawsze w okresie świąteczno- noworocznym brakuje krwi do przeprowadzania zabiegów ratujących życie. Prosimy o liczne uczestnictwo w tej akcji, jak też w kolejnych, organizowanych przez nasz klub- zachęca Andrzej Słotwiński, prezes zarządu Klubu HDK-PCK...