Świdniccy policjanci zatrzymali czterech mieszkańców powiatu do sprawy pobicia 59 latka. Wobec dwóch z podejrzanych sąd zastosował tymczasowy areszt.

W minioną środę policjanci świdnickiej komendy udzielali asysty załodze pogotowia ratunkowego. Jak się okazało interwencji medycznej wymagał 59-letni mężczyzna, który dzień wcześniej został pobity. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Ustalając okoliczności zdarzenia, dzień później, policjanci zatrzymali trzech napastników. To dwaj bracia w wieku 26 i 48-lat oraz ich 34 letni znajomy. Wszyscy są mieszkańcami gm. Mełgiew. W piątek policjanci zatrzymali kolejnego ze sprawców – 39 latka. .Jak wynika ze wstępnych ustaleń poszkodowany oraz czterej mężczyźni wspólnie biesiadowali. Wszyscy spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni. 59-latek został przez nich pobity, podpalono mu także włosy.

Cała czwórka została przesłuchana. Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia 59-latka. Decyzją sądu wobec 39 i 48-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Natomiast wobec 26 i 34-latka, z uwagi na ich mniejszy udział w napaści na poszkodowanego, sąd zastosował dozory policji.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/kogut-500x300-1.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/kogut-500x300-1-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIMełgiew,pobicie,pobicie 59-latka
Świdniccy policjanci zatrzymali czterech mieszkańców powiatu do sprawy pobicia 59 latka. Wobec dwóch z podejrzanych sąd zastosował tymczasowy areszt. W minioną środę policjanci świdnickiej komendy udzielali asysty załodze pogotowia ratunkowego. Jak się okazało interwencji medycznej wymagał 59-letni mężczyzna, który dzień wcześniej został pobity. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Ustalając...