Świdniccy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Świdnika, który posiadał ponad 400 działek dilerskich marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środka odurzającego. Przyznał się do zarzutu, a prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór.

W nocy z piątku na sobotę świdniccy policjanci podczas kontroli klatki schodowej jednego z bloków w Świdnik poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Przy wyjściu ewakuacyjnym w skrzynce z licznikiem gazu znaleźli reklamówkę z zawartością suszu roślinnego. Pozostawili na miejscu znalezisko i podjęli obserwację. Po jakimś czasie do skrzynki przyszedł mężczyzna, który wyjął reklamówkę i zabrał ją ze sobą. Na widok policjantów odrzucił ją i zaczął uciekać.

Po pościgu został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Świdnika. Policjanci przeszukali mieszkanie, gdzie odnaleźli jeszcze kolejne działki dilerskie suszu roślinnego. Badanie narkotestem wykazało, że obie zabezpieczone substancje to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli od mężczyzny ponad 400 działek dilerskich marihuany.

Wczoraj 27-latek usłyszał zarzuty w tej sprawie. Prokuratura Rejonowa w Świdniku zastosowała wobec mężczyzny dozór. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/68-120208.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/68-120208-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCImarihuana,marihuana w skrzynce,narkotyki
Świdniccy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Świdnika, który posiadał ponad 400 działek dilerskich marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środka odurzającego. Przyznał się do zarzutu, a prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór. W nocy z piątku na sobotę świdniccy policjanci podczas kontroli klatki schodowej jednego z bloków w...