W miniony weekend dwóch kierowców utraciło prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym jadąc z prędkością powyżej 50 km/h od dopuszczalnej. Poza utratą prawa jazdy kierowcy otrzymali mandaty karne oraz zostały im przyznane punkty karne.
W sobotę w Świdniku na ul. Piaseckiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Oplem, który poruszał się z prędkością 102 km/h po drodze w obszarze zabudowanym. Kierującym był 53 latek z powiatu świdnickiego.
W niedzielę w Piaskach na ul. Zamojskiej policyjny radar zarejestrował kierującego BMW, który jechał z prędkością 102km/h łamiąc obowiązujący przepis nakazujący jazdy z maksymalną prędkością 50 km/h w obszarze zabudowanym. Kierującym był 25-latek z powiatu zamojskiego.
W obu przypadkach kierujący otrzymali mandaty karne kredytowane wraz z punktami karnymi oraz utracili prawo jazdy.

Policja apeluje o ostrożną jazdę oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/358-111865_m.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/01/358-111865_m-250x300.jpgredAKTUALNOŚCIpolicja,prawo jazdy,prędkość
W miniony weekend dwóch kierowców utraciło prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym jadąc z prędkością powyżej 50 km/h od dopuszczalnej. Poza utratą prawa jazdy kierowcy otrzymali mandaty karne oraz zostały im przyznane punkty karne. W sobotę w Świdniku na ul. Piaseckiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego...