Jak co roku, uczniowie klas maturalnych, na sto dni przed maturą zgromadzili się na wspaniałym balu studniówkowym. W tym roku przyszli maturzyści świętowali w restauracji Mendelson w Mełgwi.
Bal odbył się 20 stycznia i rozpoczął uroczystym powitaniem przybyłych gości przez reprezentantów młodzieży, podziękowaniami skierowanymi w stronę dyrekcji i grona pedagogicznego oraz życzeniami sukcesów na maturze i w dorosłym życiu oraz wspaniałej zabawy skierowanymi przez pana dyrektora Krzysztofa Gałana do młodzieży. Wielkie wrażenie na wszystkich zrobił pięknie odtańczony polonez, który jak zawsze urzeka swoim dostojeństwem i elegancją. Młodzież wspaniale zaprezentowała cały układ, dziewczęta wystąpiły z czerwonymi różami, które wcześniej otrzymały od swoich partnerów.
Następnie odbyły się sesje zdjęciowe poszczególnych klas i wszyscy zasiedli do pięknie zastawionych stołów. Nadeszła chwila na uroczystą kolację, a po niej rozpoczęła się szalona zabawa. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukni i eleganckich garniturów maturzystów. Atrakcją wieczoru był występ grupy tanecznej Nana. Dziewczyny zaprezentowały składankę kilku układów tanecznych do różnych utworów muzycznych. Ich występ spotkał się z gorącym i entuzjastycznym przyjęciem. Wszyscy bawili się dobrze do białego rana. Była to niezwykła i niezapomniana noc.

ZS nr 1 w Świdniku

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/20.01.2018-100DNI-NORWID-140-1-1024x684.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/02/20.01.2018-100DNI-NORWID-140-1-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIEDUKACJAbal studniówkowy,Norwid,studniówka,Zespół Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku
Jak co roku, uczniowie klas maturalnych, na sto dni przed maturą zgromadzili się na wspaniałym balu studniówkowym. W tym roku przyszli maturzyści świętowali w restauracji Mendelson w Mełgwi. Bal odbył się 20 stycznia i rozpoczął uroczystym powitaniem przybyłych gości przez reprezentantów młodzieży, podziękowaniami skierowanymi w stronę dyrekcji i grona...