AKTUALNOŚCISPORT

XVII Turniej Juniorów w Futsalu dla drużyny z Piask!

Dziesięć drużyn z trzech powiatów: lubelskiego, krasnostawskiego i świdnickiego wzięło udział w XVII Turnieju Juniorów (rocznik 1999 i młodsi) w futsalu, który w minioną sobotę został rozegrany w hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach. W rywalizacji uczestniczyły drużyny: UKS Dys, Wolni Strzelcy Świdnik, FC Viper Bystrzejowice, Huragan Siostrzytów, Trawena Juniorzy, Łączy Nas Perła Juniorzy Piaski, Victoria Rybczewice, Frassati Fajsławice, SKS Sobieska Wola i Piaskovia Juniorzy. W meczu finałowym zespół Łączy Nas Perła Juniorzy Piaski pokonał 1:0 Trawenę Juniorzy i zajął pierwsze miejsce zdobywając główne trofeum zawodów czyli Puchar Starosty Świdnickiego Dariusza Kołodziejczyka.