Taką decyzję podjęła kapituła 14. Plebiscytu „Najlepsza Linia Lotnicza” organizowanego przez portal Pasazer.com. Prestiżowe wyróżnienie otrzymała trasa ze Świdnika do Mediolanu. Połączenie jest wykonywane dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, a w sezonie letnim w poniedziałki i piątki.
„Najlepsza Linia Lotnicza” to plebiscyt, w którym podróżni nagradzają przewoźników. Tym razem w głosowaniu mogli udział wziąć jedynie pasażerowie, którzy kupili bilet lotniczy na lot z wybranym przewoźnikiem. Wyróżnienia przyznawano w kategoriach: najlepsza linia niskokosztowa, najlepsza linia tradycyjna, najlepsza linia czarterowa, najtańsza linia lotnicza, najbardziej punktualna linia lotnicza.

– Wyróżnienie przyjęliśmy z ogromną satysfakcją i zadowoleniem. To dla nas trasa o szczególnym znaczeniu, przede wszystkim ze względu na liczne kontakty handlowe pomiędzy województwem lubelskim, a regionami w północnych Włoszech. Warto dodać, że nasze lotnisko jest jednym z dwóch w Polsce, z którego operuje easyJet, co jest dla nas bardzo dużym sukcesem i potwierdza potencjał Portu Lotniczego Lublin – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes PLL.
Zwycięzców ogłoszono w trakcie uroczystej gale w Krakowie, w której uczestniczyli przedstawiciele polskiej branży lotniczej oraz goście z zagranicy. Oprócz tytułu „Trasa Roku” przyznano nagrodę dla menedżera roku. Został nim József Varadi z Wizz Air. Wybór lokalizacji Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie- to wydarzenie roku, a najlepszą linią biznesową została linia Emirates.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/lotnisko-srodek-500x257.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/lotnisko-srodek-500x257-300x257.jpgredAKTUALNOŚCIKrzysztof Wójtowicz,Lublin – Mediolan,Najlepsza Linia Lotnicza,PLL lublin,trasa roku
Taką decyzję podjęła kapituła 14. Plebiscytu „Najlepsza Linia Lotnicza” organizowanego przez portal Pasazer.com. Prestiżowe wyróżnienie otrzymała trasa ze Świdnika do Mediolanu. Połączenie jest wykonywane dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, a w sezonie letnim w poniedziałki i piątki. „Najlepsza Linia Lotnicza” to plebiscyt, w którym podróżni nagradzają przewoźników....