Dzisiaj rzeczoznawcy otrzymali postanowienie rozpoczynające tok wycen działek przejętych w ramach ZRID pod budowę ul. Kusocińskiego w Świdniku.

Dwoje rzeczoznawców wybranych z listy rzeczoznawców Starostwa Powiatowego w Świdniku w ciągu 60 dni przygotuje wycenę 114 działek. Wyceny dokonają- Teresa Janicka i Janusz Czajecki.

Wszystkie wyceny będą miały formę operatu szacunkowego. Rzeczoznawcy są zobowiązani do poinformowania właścicieli nieruchomości o terminie oględzin – informacje takie będą dostępne na stronie Starostwa Powiatowego i w lokalnych mediach.
Jednocześnie warto przypomnieć, że wycena i wypłata odszkodowań za działki w żaden sposób nie koliduje z możliwością rozpoczęcia inwestycji ul. Kusocińskiego. Ta wynika z decyzji ZRID, która w tej chwili jest już prawomocna.- Jak wielokrotnie informowałem, czekaliśmy na środki z budżetu państwa, które pozwolą nam na wykonanie wycen. Z chwilą gdy je otrzymaliśmy natychmiast przystąpiliśmy do działania. Warto podkreślić, że rzeczoznawcy, którzy będą wyceniać wartość gruntów i innych elementów mają olbrzymie doświadczenie w tego typu zleceniach – mówi członek zarządu powiatu Jakub Osina.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/DSC09272-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/DSC09272-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIJakub Osina,kusocinskiego,remont,wycena działek
Dzisiaj rzeczoznawcy otrzymali postanowienie rozpoczynające tok wycen działek przejętych w ramach ZRID pod budowę ul. Kusocińskiego w Świdniku. Dwoje rzeczoznawców wybranych z listy rzeczoznawców Starostwa Powiatowego w Świdniku w ciągu 60 dni przygotuje wycenę 114 działek. Wyceny dokonają- Teresa Janicka i Janusz Czajecki. Wszystkie wyceny będą miały formę operatu szacunkowego. Rzeczoznawcy...