Starosta Świdnicki Dariusz Kołodziejczyk zaprasza dzisiaj i jutro na „Świąteczny kiermasz”, do siedziby Starostwa Powiatowego w Świdniku. Od godziny 10 do 14 będzie można nabyć wielkanocne ozdoby.

To już tradycja, że przed Wielkanocą w Starostwie Powiatowym w Świdniku odbywają się kiermasze świąteczne. Już najwyższy czas, by pomyśleć o zakupie ozdób na wielkanocny stół. W starostwie można dzisiaj nabyć wyjątkowe stroiki, pisanki, kartki świąteczne, koszyczki oraz inne przedmioty domowego użytku, wykonane przez osoby z niepełnosprawnością.
Zajęcia rękodzieła artystycznego są jednym ze sposobów terapii i rehabilitacji. Środki ze sprzedaży są przeznaczone na bieżące potrzeby uczestników.

Dzisiaj można zakupić rękodzieło twórców z WTZ w Świdniku, Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Stacja Świdnik II” w Świdniku oraz Środowiskowego Domu Samopomocy PSOUU Koło Świdnik. Jutro swoje prace zaprezentują Warsztaty Terapii Zajęciowej w Mełgwi.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/DSC_0193-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/DSC_0193-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKArękodzieło,Starostwo Powiatowe w Świdniku,świąteczny kiermasz,Wielkanoc
Starosta Świdnicki Dariusz Kołodziejczyk zaprasza dzisiaj i jutro na „Świąteczny kiermasz”, do siedziby Starostwa Powiatowego w Świdniku. Od godziny 10 do 14 będzie można nabyć wielkanocne ozdoby. To już tradycja, że przed Wielkanocą w Starostwie Powiatowym w Świdniku odbywają się kiermasze świąteczne. Już najwyższy czas, by pomyśleć o zakupie ozdób...