Biegi, koncerty, licytacje- to tylko część atrakcji, jakie czekają w CK na uczestników wielkiej imprezy charytatywnej dla Pawełka Łagowskiego.
Mimo mroźnej aury tłumy przybyły, by pomóc Pawełkowi Łagowskiemu. Ten dzielny, młody człowiek jest chory na porażenie dziecięce oraz epilepsję. Wymaga całodobowej opieki specjalistycznej. Ogromną szansą jest stała i kompleksowa rehabilitacja. I to jest główny cel dzisiejszej imprezy, zorganizowanej przez SDK w Świdniku.
Na początku odbył się charytatywny rodzinny bieg, zorganizowany przez Biegający Świdnik. Do czerwoności uczestników rozgrzali- CrossFit Z16 oraz Jan Kondrak. Ponad 80 zawodników przebiegło ulicami Świdnika dystans dwóch lub pięciu kilometrów. Opłaty startowe przekazane zostały Pawełkowi.
Na scenie CK od rana trwają także koncerty. Można było zobaczyć występy m. in. Ach to my, Moniki Kowalczyk, Dariusza Tokarzewskiego oraz Eddiego Hai. Impreza to także licytacje, z których dochód wspomoże leczenie Pawełka. Można nabyć rękodzieło, płyty muzyczne, gadżety sportowe oraz wiele innych przedmiotów, podarowanych przez ludzi gorącego serca. Imprezę wsparła także świdnicka straż pożarna. W holu CK trwa również kiermasz pysznych ciast oraz jest tam wiele atrakcji dla najmłodszych. Wieczorem, na after party w pubie Analog wystąpi zespół Patologia oraz zespół TRAP.

Więcej o całej imprezie oraz o jej wynikach poinformujemy już wkrótce.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/DSC09361-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/03/DSC09361-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAGrami i biegamy dla Pawełka,Pawełek Łagowski,SDK Świdnik
Biegi, koncerty, licytacje- to tylko część atrakcji, jakie czekają w CK na uczestników wielkiej imprezy charytatywnej dla Pawełka Łagowskiego. Mimo mroźnej aury tłumy przybyły, by pomóc Pawełkowi Łagowskiemu. Ten dzielny, młody człowiek jest chory na porażenie dziecięce oraz epilepsję. Wymaga całodobowej opieki specjalistycznej. Ogromną szansą jest stała i kompleksowa rehabilitacja....