Policjanci zatrzymali 16-latkę ze Świdnika, która posiadała znaczną ilość środków odurzających. Nieletnia zajmowała się również dystrybucją narkotyków. Podczas przeszukania mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli blisko 70g suszu roślinnego a także listki z LSD. Pomocnym przy szukaniu środków odurzających okazał się policyjny pies Logo, który wskazał miejsce ukrycia narkotyków. 16-latką zajmie się teraz Sąd Rodzinny.

W ubiegłym tygodniu policjanci ze świdnickiej komendy otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań odbywa się głośna impreza. Na miejsce został wysłany patrol policji, który potwierdził treść zgłoszenia. Po wejściu do mieszkania mundurowi nie mieli wątpliwości, że młodzież tam przebywająca pali marihuanę: czuć było charakterystyczną woń oraz widoczne były opalone lufki.

Podczas przeszukania mieszkania mundurowi odnaleźli znaczną ilość środków odurzających. Miejsce ukrycia części z nich wskazał policyjny pies Logo. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 70g suszy roślinnego o właściwościach marihuany a także LSD.

Okazało się, że środki odurzające należą do 16-latki, która także zajmowała się udzielaniem narkotyków. Została zatrzymana i przewieziona do Policyjnej Izby Dziecka. Przedstawiono jej zarzuty o czyny karalne, a materiały w sprawie przekazano do Sądu Rejonowego w Świdniku, gdzie o dalszym jej losie zadecyduje wydział zajmujący się nieletnimi.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-124168-1024x682.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-124168-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCI16-latka z narkotykami,marihuana
Policjanci zatrzymali 16-latkę ze Świdnika, która posiadała znaczną ilość środków odurzających. Nieletnia zajmowała się również dystrybucją narkotyków. Podczas przeszukania mundurowi odnaleźli i zabezpieczyli blisko 70g suszu roślinnego a także listki z LSD. Pomocnym przy szukaniu środków odurzających okazał się policyjny pies Logo, który wskazał miejsce ukrycia narkotyków. 16-latką zajmie...