Do groźnego zdarzenia doszło dziś na drodze krajowej na obwodnicy Piask. Podczas wyprzedzania ciężarówki przez kierowcę forda, w tirze wystrzeliła opona. W konsekwencji tego, ciężarówka zepchnęła forda na barierki. Kierujący samochodem osobowym trafił do szpitala na badania.

Dzisiaj tuż przed godziną 10 świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej na obwodnicy Piask. Na miejscu mundurowi ustalili, że doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z samochodem marki Ford podczas manewru wyprzedzania.W momencie tej czynności w tirze wystrzeliła opona i pojazd ten zepchnął osobówkę na barierki rozdzielające pasy drogowe.

Kierowca forda został przewieziony do szpitala na badania. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się jednym pasem.

E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/358-124736.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/358-124736.jpgredAKTUALNOŚCIobwodnica Piask,pęknięcie opony,policja
Do groźnego zdarzenia doszło dziś na drodze krajowej na obwodnicy Piask. Podczas wyprzedzania ciężarówki przez kierowcę forda, w tirze wystrzeliła opona. W konsekwencji tego, ciężarówka zepchnęła forda na barierki. Kierujący samochodem osobowym trafił do szpitala na badania. Dzisiaj tuż przed godziną 10 świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na...