Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – XV KOLEJKA

niedziela 22 kwietnia godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA – GKS Majdan Sieniawski

III LIGA (GRUPA IV) – XXIII KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 16.00 Wisła Sandomierz – AVIA ŚWIDNIK

KLASA OKRĘGOWA – XXI KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 15.00 PIASKOVIA PIASKI – GKS Niemce

niedziela 22 kwietnia godz. 11.00 Wisła II Puławy – AVIA II ŚWIDNIK

A KLASA (GRUPA III) – XVIII KOLEJKA

niedziela 22 kwietnia godz. 12.00 Perła Rokitno – TRAWENA TRAWNIKI

niedziela 22 kwietnia godz. 14.00 KS Serniki – ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK

niedziela 22 kwietnia godz. 15.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Tajfun Ostrów Lubelski

niedziela 22 kwietnia godz. 17.00 Piotrcovia Piotrków – OLEŚNIA OLEŚNIKI

A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – XVI KOLEJKA

niedziela 22 kwietnia godz. 17.00 MKS SIEDLISKA – Sawena Sawin

Na boisku Victorii w Rybczewicach.

B KLASA (GRUPA IV) – XV KOLEJKA

niedziela 22 kwietnia godz. 11.00 LKS BISKUPICE – Mila Turka

niedziela 22 kwietnia godz. 11.00 LZS Krężnica Jara – VIR DOROHUCZA

niedziela 22 kwietnia godz. 15.00 HURAGAN SIOSTRZYTÓW – LKS WIERZCHOWISKA

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA SPADKOWA) – V KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 16.00 AVIA ŚWIDNIK – Orlęta Łuków

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – XI KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 12.00 PIASKOVIA PIASKI – MKS Ryki

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA SPADKOWA) – V KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 11.00 AVIA ŚWIDNIK – Widok Lublin

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA SPADKOWA) – V KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 13.30 AVIA ŚWIDNIK – Motor Lublin

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA I) – XIV KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 11.00 LKS Stróża – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – XIV KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 11.30 Sławin Lublin – AVIA ŚWIDNIK

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – XIV KOLEJKA

sobota 21 kwietnia godz. 11.30 MOSiR Lubartów – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA IV) – XIV KOLEJKA

niedziela 22 kwietnia godz. 12.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Piotrcovia Piotrków

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA I) – II KOLEJKA

Na boisku Orlik w Kraśniku przy PSP na ul. Niepodległości

sobota 21 kwietnia godz. 9.30 AVIA ŚWIDNIK – UKS Orlik Dęblin

sobota 21 kwietnia godz. 10.30 AVIA ŚWIDNIK – Garbarnia Kurów

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – II TURNIEJ

Na boisku Orlik w Lublin przy ul. Krasińskiego 7 – sobota 21 kwietnia od godz. 12.00

Udział wezmą: AVIA II ŚWIDNIK, Skarpa Lublin, Sygnał Lublin, UKS Football Academy Lublin, AP Bronowice Lublin, Avenir Jabłonna.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA V) – II TURNIEJ

Na boisku Orlik w Lublin przy ul. Kunickiego 116 – sobota 21 kwietnia od godz. 12.00

Udział wezmą: TRAWENA TRAWNIKI, Sygnał II Lublin, Tęcza II Bełżyce, Perła Rokitno, KS Ciecierzyn, Błękit Cyców.

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – II KOLEJKA

Na boisku Orlik w Lublinie przy ul. Wajdeloty

sobota 21 kwietnia godz. 12.00 BKS Lublin – VICTORIA RYBCZEWICE

sobota 21 kwietnia godz. 12.30 Sławin Lublin – AVIA ŚWIDNIK

sobota 21 kwietnia godz. 13.00 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK

sobota 21 kwietnia godz. 13.30 Sławin Lublin – VICTORIA RYBCZEWICE

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW STARSZYCH (GRUPA II) – II TURNIEJ

Na boisku Orlik w Niedrzwicy Dużej przy SP – sobota 21 kwietnia od godz. 15.00

Udział wezmą: AVIA II ŚWIDNIK, Orion Niedrzwica Duża, Sygnał Lublin, Tęcza Bełżyce, MUKS Kraśnik, GKS Gościeradów.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/30742976_2072277982785867_4104240730531168256_n.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/30742976_2072277982785867_4104240730531168256_n-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTkibic,piłka nożna,Weekendowy terminarz
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – XV KOLEJKA niedziela 22 kwietnia godz. 14.00 LKS WIERZCHOWISKA - GKS Majdan...