Młodzicy Victorii stracili pierwsze punkty

Po serii jedenastu zwycięstw młodzicy młodsi Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Victoria z Rybczewic stracili pierwsze punkty. W ramach trzynastej (!) kolejki grupy IV Lubelskiej Ligi zespół prowadzony przez trenera Kacpra Świetlickiego zremisował na wyjeździe z Krzczonovią 2:2 (0:2). Lider tabeli gola na wagę jednego punktu zdobył w samej końcówce spotkania.
Bramki: Dawid Zieliński (45′), Filip Machul (60′).
Victoria: Szymon Jurek, Julia Bartnik, Łukasz Wiśniewski, Maciej Młynarczyk, Bartosz Suplewski, Filip Machul, Dawid Zieliński, Damian Kasperek, Daniel Augustyński oraz Kamil Augustyński, Maciej Kasprzak, Jakub Augustyński, Mateusz Pawelec, Jan Jaworski, Mikołaj Krysa.
Mecz na początku był wyrównany. Gospodarze bardzo szybko bo już w 4 minucie po błędzie defensywy przyjezdnych wyszli na prowadzenie. Drugi gol dla Krzczonovii padł tuż przed przerwą. Precyzyjnego strzału z daleka nie zdołał obronić Szymon Jurek. Po przerwie Victoria zaczęła grać bardziej odważnie. W 45 minucie piłkę dobrze dograł Daniel Augustyński, a do siatki miejscowych trafił kapitan naszego zespołu Dawid Zieliński. Końcówka spotkania to napór naszych młodzików, którzy dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu. Wyrównującą bramkę, tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Ireneusza Dyla ze Świdnika, po błędzie golkipera Krzczonovii zdobył Filip Machul.
Wiedziałem, że to będzie trudne spotkanie. Cieszę się, że drużyna zagrała ambitnie do samego końca. Pomimo tylko remisu jestem niezadowolony z gry moich podopiecznych. Cały czas musimy ciężko pracować na treningach, aby w kolejnych meczach taka sytuacja jak w Krzczonowie już się nie przydarzyła – przyznał po meczu Kacper Świetlicki, trener młodzików młodszych Victorii.
Kolejnym ligowym rywalem naszego zespołu będzie Piotrcovia Piotrków. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 22 kwietnia o godz. 12 na boisku w Rybczewicach.