Policjanci ze świdnickiej jednostki uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. Mundurowi odnaleźli go w lesie, gdy już wsiał na lince przymocowanej do drzewa. Szybko go odcięli i udzielili pierwszej pomocy. Stan zdrowia mężczyzny nie zagraża jego życiu.
W piątek późnym popołudniem policjanci pojechali na interwencję do jednego z domów. Ze zgłoszenia wynikało, że mieszkająca tam kobieta odnalazła list męża, z którego wynikało, że ten chce odebrać sobie życie w lesie. Mundurowi ruszyli do poszukiwań mężczyzny.

W odległości 300 m od skraju lasu policjanci zauważyli osobę, która już wisiała na drzewie. Policjant szybko wspiął się na drzewo, a policjantka podtrzymywała mężczyznę za nogi. Po odcięciu linki, funkcjonariusze udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy i powiadomili pogotowie. Pomagali też w transporcie mężczyzny przez las do karetki. Mężczyzna w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
E.D.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/policja2-1024x498.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/policja2-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIlas,policja,próba samobójcza
Policjanci ze świdnickiej jednostki uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. Mundurowi odnaleźli go w lesie, gdy już wsiał na lince przymocowanej do drzewa. Szybko go odcięli i udzielili pierwszej pomocy. Stan zdrowia mężczyzny nie zagraża jego życiu. W piątek późnym popołudniem policjanci pojechali na interwencję do jednego...