Porażka po dobrym meczu…

Dziewczęta drugiego zespołu LKS Wierzchowiska, występujące w grupie lubelskiej III ligi, przeciwko Sybilli rozegrały bardzo dobre spotkanie. Niestety po raz kolejny w tym sezonie podopiecznym trenera Dariusza Kosika zabrakło skuteczności. Przyjezdne z Puław zwyciężyły 4:1 (2:1).
Bramka: Patrycja Tkaczyk (37′).
Wierzchowiska II: Julia Szczęśniak (41′ Martyna Futa), Patrycja Wróbel (65′ Anita Laskowska), Weronika Bednarczyk (55′ Barbara Skoczylas), Weronika Krysa, Oliwia Badach, Nikola Trąbka, Agata Szot, Weronika Fabian, Zofia Czercowy (41′ Milena Irsak), Julia Kruk, Katarzyna Goś.
Mecz rozpoczął się niefortunnie bo już w 8 minucie prowadzenie objął zespół gości. W 31 minucie po uderzeniu z dystansu zrobiło się 0:2. W tym czasie grę prowadziły Wierzchowiska. Dwóch dobrych sytuacji nie wykorzystała Katarzyna Goś. Pojedynek sam na sam z bramkarką Sybilii przegrała powracająca na piłkarskie boiska Weronika Fabian, która umiejętnie rozgrywała futbolówkę na placu gry. To właśnie po jej podaniu w 37 minucie bramkę kontaktową zdobyła Patrycja Tkaczyk. W drugiej połowie spotkanie było wyrównane, ale dwa razy piłkę w bramce zdołały umieścić piłkarki z Puław.