Wczoraj policjant ze świdnickiej komendy będąc w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Od razu go wylegitymował i zatrzymał. To 40-letni mieszkaniec Świdnika, który do odsiadki ma 8 miesięcy za jazdę w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy.

Wczoraj po godzinie 11:00 policjant z Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy, który był w czasie wolnym od służby zauważył na dworcu PKP w Świdniku mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi poszukiwanego listem gończym. Miał on przy sobie bagaże i chciał wyjechać do innego miasta. Jego plany pokrzyżował policjant, który niezwłocznie go zatrzymał i powiadomił dyżurnego. Na miejsce przyjechali umundurowani funkcjonariusze, którym przekazał poszukiwanego.

Okazało się, że zatrzymany 40-letni mieszkaniec Świdnika jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności na okres 8 miesięcy za jazdę w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Aresztu Śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-124143.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-124143-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIposzukiwany listem gończym,poszukiwany zatrzymany na dworcu
Wczoraj policjant ze świdnickiej komendy będąc w czasie wolnym od służby zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Od razu go wylegitymował i zatrzymał. To 40-letni mieszkaniec Świdnika, który do odsiadki ma 8 miesięcy za jazdę w stanie nietrzeźwości w warunkach recydywy. Wczoraj po godzinie 11:00 policjant z Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy,...