W miniony piątek, 6 kwietnia w jednym z lubelskich bloków przy ul. Lawinowej dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono zwłoki trzech osób- dwóch kobiet i mężczyzny. Była to rodzina pochodząca ze Świdnika.

foto: lublin112

Trwają okoliczności ustalania przyczyn śmierci trzech osób, których ciała znaleziono w piątek przy ul. Lawinowej w Lublinie. Okazało się, że jest to rodzina ze Świdnika- 72-latek, 70-letnia żona oraz 38- letnia córka.

Druga z córek małżeństwa zaniepokojona brakiem kontaktu z rodziną powiadomiła policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce dokonali makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znaleziono trzy ciała. Wstępne oględziny wykazały, że doszło do tzw. samobójstwa rozszerzonego. Kilka dni wcześniej 72-latek zastrzelił z broni myśliwskiej żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo. Zwłoki kobiet znaleziono w oddzielnych pomieszczeniach, zaś mężczyzny w przedpokoju. Rodzina zamieszkała w Lublinie na czas remontu ich mieszkania w Świdniku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był świdnickim radnym.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/103-5-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/103-5-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIsamobójstwo,samobójstwo rozszerzone,swidnik,trzy ofiary
W miniony piątek, 6 kwietnia w jednym z lubelskich bloków przy ul. Lawinowej dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono zwłoki trzech osób- dwóch kobiet i mężczyzny. Była to rodzina pochodząca ze Świdnika. Trwają okoliczności ustalania przyczyn śmierci trzech osób, których ciała znaleziono w piątek przy ul. Lawinowej w Lublinie. Okazało się, że...