Wczoraj w miejscowości Krzesimów policjanci ze świdnickiej drogówki kontrolowali prędkość kierujących w związku ze zgłoszeniami naniesionymi w tym miejscu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na policyjny radar „wpadło” dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

Pierwszy kierowca jechał pojazdem marki Dacia i przekroczył prędkość o 23 km/h. Został ukarany mandatem karnym oraz otrzymał punkty karne. Drugi z kierowców jechał samochodem osobowym marki Ford z prędkością 124km/h. W przypadku przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy. Kierujący odmówił przyjęcia mandatu, tak więc sprawa będzie miała swój finał w Sądzie.

Z platformy Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa skorzystać można wchodząc na stronę: mapy Na stronie można sprawdzić jakie zagrożenia są wskazywane w naszej okolicy jako uciążliwe lub samemu można takie zgłoszenie nanieść, każde z nich będzie weryfikowane przez policjantów.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-124832.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/04/68-124832-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKrajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa,Krzesimów
Wczoraj w miejscowości Krzesimów policjanci ze świdnickiej drogówki kontrolowali prędkość kierujących w związku ze zgłoszeniami naniesionymi w tym miejscu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Na policyjny radar „wpadło” dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Pierwszy kierowca jechał pojazdem marki Dacia i przekroczył prędkość o 23 km/h. Został...