Czasami tak trudno określić od czego zacząć, że po prostu nigdy nie podejmujemy wyzwania lub jego realizację odkładamy na później. W naszym życiu zawsze będą takie momenty, w których nie będziemy w stu procentach trzymać się założonego planu.

Ale to nic nie szkodzi! Skupmy się na tym, co nam się do tej pory udało osiągnąć i zapomnijmy o swoich upadkach. Jedna mała zmiana jest lepsza niż wiele ogromnych które planujemy, ale nie wdrażamy w życie. Najważniejsze w życiu jest zdrowie, to ono zapewnia dobre samopoczucie, daje siłę do działania każdego dnia.

• Wyrób w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, a przekonasz się jaka moc płynie z dobrego jedzenia. W efekcie zauważysz wyraźną poprawę stanu zdrowia — zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

• Działaj zgodnie z przyjętym planem. Pamiętaj dobra dieta powinna pokrywać zapotrzebowanie na niezbędne substancje odżywcze, witaminy, mikro i makroelementy. Musi również uwzględniać deficyt energetyczny oraz wysiłek fizyczny, pozwalając na stopniowy, zdrowy dla organizmu spadek masy ciała.

Bardzo ważne jest, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty – diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy internecie, nie zawsze będą skuteczne, a tym bardziej bezpieczne.

Dzięki wsparciu dietetyka Projekt Zdrowie, masz pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli zabraknie Ci motywacji, spotkania z dietetykiem na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, nie będziesz mieć problemu, żeby kupić zwiewną sukienkę, która Ci się podoba, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie – zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało.

Zrób pierwszy krok – umów się na konsultację z dietetykiem! Spróbuj – naprawdę warto!

Polskie Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

Galeria Venus I piętro
Wyszyńskiego 17, 21-040 Świdnik
tel. 698 001 242

Godziny otwarcia:
pon. 9.00 – 17.00
wt. 8.00 – 16.00
śr. 12.00 – 20.00
czw. 11.00 – 19.00
pt. 7.00 – 15.00

www.facebook.com/ProjektZdrowieSwidnik/

projektzdrowie.info

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/centrum-dietetyczne3-724x1024.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2018/05/centrum-dietetyczne3-300x300.jpgadminlsw24SPONSOROWANEprojektzdrowie
Czasami tak trudno określić od czego zacząć, że po prostu nigdy nie podejmujemy wyzwania lub jego realizację odkładamy na później. W naszym życiu zawsze będą takie momenty, w których nie będziemy w stu procentach trzymać się założonego planu. Ale to nic nie szkodzi! Skupmy się na tym, co nam się...